KRYSTYNA PULSSON

Krystyna jest autorką książki „Śladami Dzikiej Kobiety„, którą napisała jako inspirację dla kobiet na drodze do manifestacji potęgi kobiecości. Opowiada w niej o wychodzeniu z uśpienia i dojrzewaniu do miłości, o podnoszeniu się z kolan, o odnalezieniu siebie i połączeniu się w jedno wielu twarzy kobiety.

Krystyna wspiera kobiety prowadząc indywidualne sesje uzdrawiania metodą Pulsson Therapy na łóżku terapeutycznym PULSSON. Zajmuje się przywracaniem równowagi w subtelnym polu człowieka. Tworzy przestrzeń na głębokie zrozumienie kwestii, w których zahamowany jest przepływ energii. Prowadzi dla kobiet spotkania w kręgach oraz ceremonie na okoliczność rytuałów przejścia – przekroczenia ważnego progu życia, jak Blessingway dla oczekujących dziecka, czy ceremonie z okazji zamążpójścia lub rozpoczęcia nowego rozdziału życia.

W celu umówienia się na konsultacje zadzwoń na numer:

Krystyna Pulsson +48 600 97 65 92

lub

O MNIE

Kim jestem? To pytanie to jak zaproszenie na bogatą w przygody wyprawę, jak początek barwnej opowieści…

Moja wyprawa zaczęła się, kiedy na przestrzeni pół roku straciłam małżeństwo, pracę i najdroższą mojemu sercu kobietę – moją mamę. Zaczęła się od odpowiedzi na wołanie, żeby wyruszyć w samotną podróż w dzikie ostępy hiszpańskich Pirenejów po to, żeby móc znów usłyszeć głos, który od dziecka szeptał mi życzliwe słowa prawdy. Głos, który na wiele lat odszedł do cienia. Ten głos powrócił na skrzydłach orłów, które zabrały mnie w taniec na szczycie góry i towarzyszy mi teraz na co dzień w życiu i w mojej pracy.

Moja ścieżka zawodowa prowadziła mnie przez tajniki bankowości inwestycyjnej, doradztwa finansowego i zarządzania kapitałem, przez prywatne gabinety osobistości świata finansów, błyskotliwe prezentacje i długie godziny kalkulowania konfiguracji cyfr. Mam za sobą zwycięstwa wielomilionowych transakcji i porażki przegranych przetargów. Kształciłam się na kilku uczelniach ekonomicznych. To co wyniosłam najcenniejszego z tego czasu, to – obok narzędzi analizy i oceny – zdolność dostrzegania czegoś więcej – ludzi, ich potrzeb i wizji – tak wtedy, jak i teraz, pomagając im połączyć się ze swoim przeznaczeniem.

Podobnie jak moi przodkowie, jestem uzdrowicielem. I tak jak oni zostałam obdarzona zdolnościami wędrowania pomiędzy światami, komunikowania się z naturą, kamieniami, drzewami i zwierzętami. Od 2009 roku rozwijam nieustannie moją świadomość, praktykując nauki medytacji, świadomego oddechu, tantry i północnoamerykańskiego szamanizmu. Przebudził się we mnie duch Wielkiego Tancerza i  Artysty. Tworzę obrazy intuicyjne malując akrylem na płótnie. Projektuję biżuterię Guidance Stone do wspierania intencji mocą kamieni i kryształów. Występuję u boku mojego męża Zygmunta w przedstawieniu muzycznym „Tańczący z Orłem”.

Kobieto – wsłuchaj się w swoje serce

Duża wrażliwość, skłonność do przejmowania się i martwienia sprawiają, że kobiety przepuszczają przez swoje serca ogrom bardzo silnych emocji. To wystawia w szczególny sposób serce kobiety na wielką próbę. Kobiety jednak, inaczej niż mężczyźni, przechodzą atak serca i potrzebują być wyczulone na dużo bardziej subtelne sygnały ostrzegawcze. Przeczytaj więcej

Korzyści z oczyszczania organizmu

Współczesne tempo i styl życia sprawiają, że regularne oczyszczanie organizmu stało się jednym z podstawowych elementów higieny osobistej. Warto co najmniej dwa razy do roku – na wiosnę i na jesieni – przejść chociaż na kilka dni na dietę na sokach owocowo-warzywnych, oczyścić jelita i wątrobę, żeby wzmocnić organizm i poprawić trawienie. Przeczytaj więcej

Jak to jest z tym detoksem

Detoks to teraz dosyć popularne słowo. Książki kucharskie pełne są przepisów na dania typu detoks, detoksowe koktajle i sałatki. Detoks stał się modny. Ale detoks to nie tylko jednorazowe odtruwanie organizmu przy zatruciach, to też systematyczne usuwanie nagromadzonych przez lata zanieczyszczeń i pozostałości przemiany materii z całego systemu oczyszczania organizmu. Przeczytaj więcej