Leżanka PULSSON Golden Sky

Efektowny i intrygujący PULSSON Golden Sky to ruchoma leżanka, która dostosowuje się do naturalnych wibracji ciała i przemienia wypoczynek w luksusowe doświadczenie osobistej celebracji miejsca i czasu. Zastosowanie unikatowego, elastycznego zawieszenia na sprężynach sprawia, że  leżenie przestaje być statycznym doświadczeniem.

Leżanka przyjmuje najlżejsze mikroruchy ciała i oddaje je z powrotem. Człowiek leżąc na niej traci poczucie swojego ciężaru, koncentruje się na nowych odczuciach i na samym sobie.  Subtelne bodźce odbierane przez ciało są w stanie przenieść psychikę w świat niezwykłych doznań nieznanego dotąd doświadczenia. Relaks staje się bardzo głębokim doświadczeniem, zgodnym z naturalnymi rytmami ciała.

PULSSON Golden Sky tworzy nową, niepowtarzalną kategorię odpoczynku i zmienia na zawsze jego dotychczasowe rozumienie. Ta nowa forma relaksu skierowana jest do grupy najbardziej wyrafinowanych koneserów ceniących sobie wygodę fizyczną i psychiczny luksus, którzy oczekują od wypoczynku czegoś więcej.

Unikalny design

To jedyna taka leżanka na sprężynach na świecie. Jesteśmy właścicielem patentu i jedynym producentem tego elastycznego rozwiązania.

Harmonia z dynamiką ciała

Leżanka dostosowuje się do naturalnych  rytmów, indywidualnej dynamiki ciała i preferencji aktywności. Osobom aktywnym pomaga miękko zmniejszyć swoją intensywność, a osoby pasywne zaprasza do  wniknięcia z ciekawością w pełne zaangażowania działanie.

Bycie w „tu i teraz”

Leżanka przyjmuje każdy najmniejszy ruch ciała. Nawet lekki dotyk może wprawić ją w łagodne kołysanie. Zajęty myślami umysł przenosi uwagę ze świata bodźców zewnętrznych na odczucia w ciele i otwiera się na praktykę obecności.

Poszerzona świadomość

Umieszczenie leżanki na odpowiednim układzie sprężyn wywołuje efekt synchroniczności ruchów. To zjawisko harmonizuje skutki odczuwania dualności i nie tylko zwiększa poczucie komfortu, ale też poszerza świadomość ciała i umysłu.

Od założenia firmy w 2000 roku przyświecała nam idea połączenia komfortu z jakością przyjemnie spędzonego czasu. Dlatego PULSSON Golden Sky przeznaczony jest zarówno do użytku prywatnego jak i dla biznesu, w którym liczy się jakość wypoczynku.

Zaprojektowana z dbałością o praktyczne detale, leżanka wyposażona jest w stelaż wykonany z wysokogatunkowej stali, precyzyjnie i gładko spawanej, zabezpieczonej trwałym lakierem proszkowym. Konstrukcja odporna na wilgoć i wysokie temperatury. Sprężyny chromowane, testowane na wytrzymałość do 400 kg. Materac z wkładem odpornym na wgniecenia wykończony przyjemnym w dotyku materiałem, przypominającym delikatną skórę.

Dane techniczne: szerokość 70 cm / długość 210 cm / wysokość 113 cm / waga 70 kg

Cena brutto

15.000,- zł

Czas realizacji – 4 tygodnie

Masz pytanie?

zadzwoń do nas lub napisz:
+602 305 215, zygmunt@pulsson.com
+600 976 592, krystyna@pulsson.com

Planujesz użytkowanie PULSSON Golden Sky w szczególnych warunkach? Pasowałby Ci inny wzór wykończenia, materiał czy kolorystyka?

Podaj nam szczegóły, a wycenimy twój projekt.

Zobacz łóżko terapeutyczne PULSSON Ultimate Spire