TRENING SPORTOWY Z PULSSONEM

Zwiększanie wydolności wysiłkowej, regeneracja powysiłkowa, trening mentalny

Głęboka regeneracja powysiłkowa jaką zapewnia PULSSON sprawia, że organizm szybciej wraca do równowagi, zwiększa się tolerancja na zakwasy mięśniowe, ból i zmęczenie, następuje lepsza adaptacja do stosowanej metody treningu i można wcześniej przystąpić do dalszej pracy.

Już kilkuminutowa sesja na PULSSONIE wystarcza do większego wysycenia krwi tlenem. Odpowiednio dobrane ruchy i częstotliwości drgań, którym poddawane są poszczególne partie ciała, przyczyniają się do usprawnienia mikrokrążenia, ułatwiają dostarczanie tlenu i substancji odżywczych do tkanek, usprawniają funkcjonowanie narządów, poprawiają przepływ krwi i limfy w całym organizmie, uelastyczniają układ kostno-stawowy i zwiększają ogólną wydolność psychofizyczną. W wyniku przyspieszonego spalania uruchamiają się rezerwy energetyczne a wchłanianie stosowanych środków odżywczych jest skuteczniejsze.

Oferujemy współpracę w zakresie obsługi szybkiej regeneracji w treningu sportowym dla zawodników przygotowujących się do rozgrywek. Proponujemy programy przygotowane specjalnie na zamówienie.

DOŚWIADCZENIA W PRACY ZE SPORTOWCAMI

PULSSON brał udział w przygotowaniach kadry narodowej kolarzy przed Mistrzostwami Świata w Madrycie w 2005 r. Celem współpracy było przyspieszenie skuteczniejszej regeneracji po wysiłku i osiąganie lepszych wyników. Ponadto w 2004 r. prowadzone były badania wysiłkowe na grupie kolarzy z klubu KS Szurkowski, o których więcej TUTAJ. Sportowcy, pytani o swoje odczucia po sesji na PULSSONIE, opisywali je w następujący sposób:

jestem lekki, jestem przesycony energią, czuję mrowienie, faluję, nie czuję zmęczenia, odpoczynek, duże rozluźnienie, regeneracja, spokój

Badania na grupie kolarzy KS Szurkowski, 2004

Z kadrą kolarską przed MŚ w Madrycie, 2005

Z kadrą kolarską przed MŚ w Madrycie, 2005