Zamówienie Vouchera

Voucher to bezimienny kupon na okaziciela uprawniający do skorzystania z dowolnej sesji na PULSSONIE w ramach wykupionej kwoty, ważny przez 6 miesięcy od daty wystawienia.

Voucher kupić można składając zamówienie przez formularz poniżej lub telefonicznie, wskazując adres mailowy, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia wraz z instrukcją płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty, voucher w formacie PDF wysyłany jest na podany wcześniej adres mailowy. Jeżeli voucher ma być wystawiony w formie kartonika, należy zaznaczyć to w zamówieniu i podać adres pocztowy, na który przesłany zostanie voucher.

Wypełnij formularz zamówienia

Imię i nazwisko zamawiającego (wymagane)

Adres email zamawiającego (wymagane)

Telefon

Liczba zamawianych Voucherów (wymagane)

Wartość Vouchera (wymagane)

Treść zamówienia

[recaptcha]

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się z tobą niezwłocznie, żeby potwierdzić zamówienie. Możesz zostawić nam od razu swój numer telefonu, żeby ułatwić kontakt.

Wszystkie dane osobowe zebrane poprzez formularz kontaktowy służą wyłącznie do celów komunikacji. Przestrzegamy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)

Regulamin korzystania z Voucherów

  1. Voucher upoważnia do odbioru dowolnej sesji na PULSSNIE zgodnie z dostępną ofertą sesji i aktualnym cennikiem podanym na stronie www.pulsson.com, w ilości i czasie trwania odpowiadającym wykupionej kwocie, z terminem ważności 6 miesięcy od daty wystawienia vouchera.
  2. W celu wykupienia Vouchera należy złożyć zamówienie telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie www.pulsson.com. Jeżeli w zamówieniu nie zostanie wskazana inna forma wystawienia i dostarczenia Vouchera, Voucher wystawiany jest w formacie PDF i wysyłany na adres mailowy podany w zamówieniu.
  3. W celu wykorzystania Vouchera konieczna jest rezerwacja terminu sesji. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc do Pulsson Studio pod nr telefonu 22 100 41 61, 600 976 592 lub 602 305 215 oraz poprzez formularz zapisu na stronie internetowej http://pulsson.com/rejestracja-na-sesje.
  4. Zmiany terminu można dokonać w terminie nie późniejszym niż wynikający z terminu ważności Vouchera, na sesje dostępne w czasie jego obowiązywania.
  5. Voucher można zrealizować tylko w Pulsson Studio w Warszawie, ul. Twarda 16a, poprzez okazanie Vouchera w formie kartonika lub wydruku w formacie PDF.
  6. W przypadku odwołania sesji, na który była rezerwacja Vouchera, Pulsson Studio zobowiązuje się do zaproponowania sesji w innym terminie.
  7. Nabywca Vouchera może odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od zakupu wysyłając rezygnację na adres pulsson@pulsson.com, o ile Voucher nie został w tym czasie wykorzystany. Zwrot płatności zostanie dokonany najpóźniej w terminie 14 dni od przyjęcia zgłoszenia na numer konta, z którego płatność została dokonana.
  8. Po upływie 14 dni od zakupu, Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
  9. Za niewykorzystane Vouchery nie przysługuje zwrot pieniędzy.