| 08.09.2017 |

JEST TYLKO JEDNA DROGA – DROGA DUSZY

Zygmunt i Krystyna Pulsson zapraszają na spektakl muzyczny „Tańczący z Orłem”. Jest to opowieść  o tym, co się dzieje kiedy odrzucamy głos przeznaczenia a jednocześnie pełna symbolicznych wskazówek podróż w głąb siebie. Ubrana w legendę, z charyzmą wyśpiewana balladami, z których każda przenika serce bogactwem życiowych prawd.

| 29.05.2017 |

PULSSON PARTNEREM KONGRESU POLISH BUSINESSWOMAN

Pulsson City Reset oraz Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca czasopisma „Businesswoman & life” zapraszają na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Wśród partnerów kongresu jest Pulsson City Reset. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

W trakcie kongresu swój głos zabiorą uznane osobowości i eksperci z branży rozwoju osobistego: Jacek Santorski, Agnieszka Zydroń, Zygmunt Pulsson, Jacek Walkiewicz, Sławek Muturi, Beata Kapcewicz, Beata Borucka, Profesor Rafał Ohme, Jaga Hupało, Anna Wawrzyniak, Agata Malec-Łupińska, Agata Sawicka, Angelika Lapeta, Piotr Denejko, Patrycja Pruchnik, Joanna Biskupska, profesor Zbigniew Lew-Starowicz, Beata Jurasz, Kinga Bogdańska, Filip Maksymilian Bloch, Krzysztof Bartosiak, Monika Kirol, Beata Karwacka, Michał Górski oraz wielu innych wspaniałych mówców i ludzi sukcesu.

Podczas dwóch dni w jednym miejscu spotka się 1500 kobiet prowadzących swoje firmy. Warto zabrać ze sobą wizytówki, bo będzie okazja do nawiązania ciekawych kontaktów.

Podczas kongresu odbędą się prelekcje uznanych mówców, targi produktów i usług dla kobiet biznesu, pokazy mody, networking oraz lekcje tańca przygotowane przez Arthur Murray Szkoła Tańca.

Znany artysta, malarz Krzysztof Łozowski będzie miał wystawę swoich prac podczas kongresu.

Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym wydarzenia jest Grupa Krotoski – Cichy, która udostępnia auta na jazdy testowe dla uczestniczek kongresu.

Unikatowy zapach VII Polish Businesswomen Congress został przygotowany przez AromaCorp.

Podczas kongresu odbędzie się pokaz mody ShowU.

Strona kongresu znajduje się pod linkiem

www.businesswomancongress.pl

Wydarzenie poprowadzi Anna Matusiak.

Kongres zostanie otwarty koncertem Tre Voci – dla gości zaśpiewa trzech wybitnych tenorów o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym.

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: www.businesswomancongress.pl

WYRÓŻNIONE AKTUALNOŚCI

PULSSON Ultimate Spire

Odkryj najszybszą regenerację w najkrótszym czasie.

Czytaj dalej

PULSSON Golden Sky

Poczuj relaks, jakiego nie znasz.

Czytaj dalej

PULSSON City Reset

Twoje nowe miejsce na reset.

Czytaj dalej