Aktualności

Nowa witryna
3 kwietnia 2019

Zmieniamy się, a wraz z nami nasza witryna internetowa. Jest bardziej czytelna, przyjazna użytkownikom posługującym się telefonami. Łatwiej na niej odnajdziecie interesujące Was tematy związane z Pulssonem. Jeżeli jednak nie uwzględniliśmy istotnych informacji, które chcielibyście znaleźć, napiszcie.


Prezentacje dla terapeutów
19 kwietnia 2018

Po prezentacji Pulssona nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz tym, jak Pulsson wpisuje się w aktualny trend „consciousness hackingu”:

„Warszawa prezentuje się na najbardziej niezwykłe sposoby. To surrealistyczne doświadczenie jawi się nam w zupełnej synchroniczności. Właśnie z dużym entuzjazmem czytaliśmy i rozmawialiśmy o technologii i jej nieinwazyjnym wpływie na rozwój świadomości… i nagle pojawia się ten człowiek, Zygmunt Pulsson, który stworzył łóżko, które zasadniczo wtrzęsuje cię w stan poszerzonej – i ucieleśnionej! – świadomości.
To było ogromnie mocne, niezwykłe doświadczenie.”


Pulsson w sporcie wyczynowym
8 października 2017

To już trzeci raz Zygmunt Pulsson gościł z wykładem o „Metodzie Pulssona w sporcie wyczynowym” na Warszawskiej AWF. Studenci zaciekawieni tematem pytali, kiedy metoda Pulssona wejdzie na stałe do programu akademickiego.


Kongres kobiet biznesu
25 maja 2017

Pulsson jest partnerem VII Polish Businesswomen Congress w Warszawie. Mamy dla Was dwa zaproszenia na wejście na kongres z osobą towarzyszącą! Żeby je wygrać, wystarczy zostawić nam opinię i napisać recenzję z doświadczenia na Pulssonie. Dwie najciekawsze recenzje nagrodzimy wejściówkami na to wyjątkowe wydarzenie.

 


Wykład na AWF w Warszawie
2 marca 2017

Z uwagi na przełomowe dokonania Pulssona w rozluźnieniach, regeneracji powysiłkowej i tworzeniu stanów nowej świadomości, zależy nam na popularyzacji metody i pracy z urządzeniem Pulssona w środowisku fizjoterapeutów i rehabilitantów. Dlatego wczoraj ponownie odwiedziliśmy warszawską AWF z wykładem „Metoda Pulssona w sporcie wyczynowym”. Jeżeli wśród naszych fanów są osoby zainteresowane zorganizowaniem wykładu o tej nowej rewolucyjnej metodzie, zapraszamy – odezwijcie się


Zostań z nami, żeby być na bieżąco