PULSSON  W PIGUŁCE

Pulsson to naturalne podejście do pracy z ciałem, zakładające jedność ciała, umysłu i ducha. Polega na głębokiej rewitalizacji organizmu, uwalnianiu napięć  i osiąganiu nowych stanów świadomości poprzez wprowadzenie ciała w rytmiczny, wielopłaszczyznowy ruch falowy i wibracje na PULSSONIE – automatycznym łóżku terapeutycznym na sprężynach.

Rewitalizacja

Specjalny ruch osiągany na PULSSONIE – ruch, jakiego ciało nie zna i nie jest w stanie poznać w inny sposób – pobudza organizm do produkowania energii i wywołuje we wszystkich częściach ciała efekt głębokiego dotlenienia i odradzania się komórek. Uruchamia się przepływ fundamentalnej energii życiowej.

Harmonia

Różnorodność, rytmiczność i głębokość ruchu PULSSONA powoduje, że poruszone zostają wszystkie płyny w organizmie, likwidowane są blokady i uwalniane napięcia, a umysł zyskuje spokój. W rezultacie osiągnięta harmonia ciała i psychiki prowadzi do spotęgowanego efektu terapeutycznego i uzdrowienia.

Połączenie z samym sobą

Podczas sesji ciało przechodzi głęboką regenerację a zrównoważona ruchem PULSSONA częstotliwość fal mózgowych pozwala wejść w kreację ponad czasem. Staje się dostępny nowy wymiar świadomości. Można prowadzić świadomą pracę z poszukiwaniem rozwiązań spoza dotychczasowej percepcji.