Sesja PULSSON Fenomen

Pomyśl co naprawdę chcesz dla siebie?
I pozwól, by zadziałał dla twojego najwyższego dobra fenomen PULSSONA

Sesja Pulsson Fenomen – to najgłębsze poznawanie siebie. To osiąganie wewnętrznego spokoju i obserwowanie przepływających myśli czy też obrazów, które pozwalają świadomości dostrzec najistotniejsze treści przekazu, często kluczowe informacje dla naszego życia.

Osobisty sukces możesz osiągnąć
tylko poprzez najgłębsze poznanie siebie

Bez mentalnej stabilności nie możemy być w tu i teraz. Bez fizycznej obecności w tu i teraz nie możemy stworzyć warunków życia takich jakich chcemy dla siebie. Stan braku obecności możemy odczuwać poprzez fizyczny niepokój, szarpiące nami emocje, które nieustannie popychają nas w działania i sytuacje dalekie od naszych świadomych celów.

Przyjdź na sesję PULSSON Fenomen ze swoją intencją w każdym ważnym dla ciebie obszarze: zdrowia, relacji, pracy. Podczas sesji twoja uwaga zostanie przekierowana ze świata zewnętrznego do wewnątrz siebie a skupienie na intencji pozwoli ci odnaleźć nowe rozwiązania.

Efekty sesji PULSSON Fenomen:

  • Zwiększenie aktywności pracy układu nerwowego
  • Uwalnianie od napięć fizycznych i emocjonalnych
  • Uwrażliwianie sensoryczne
  • Uruchamianie nowej percepcji
  • Docieranie do stanu pogłębionej świadomości

Cennik

45 min ________ 120 zł
60 min ________ 150 zł

Przykładowa intencja przed sesją PULSSON Fenomen

Jestem tutaj, aby wyruszyć w podróż po to czego pragnę
i jest to moim wyborem.
Proszę siebie i dotrzymuję mojej obietnicy, mojego oświadczenia.
Stawiam na siebie i na moje pożyteczne myślenie.
Tak jak myślę tak jestem.
Naczelnym celem mojej obecności tutaj
jest doświadczenie dobrostanu i spełnienia.
Poddaję się ruchom PULSSONA.
Odrywam się od dolegliwości fizycznych i psychicznych.
Uwalniam stres, zmęczenie, pośpiech i zmartwienia.
Budzę energię mojego ciała, swobodę myślenia i radość bycia.
Wracam do lekkości życia i zdrowia.

Przeczytaj co mówi o swoich doświadczeniach na PULSSONIE jego autor, Zygmunt Pulsson

Sesja na PULSSONIE to niezwykły rodzaj kontaktu z samym sobą. Ten stan, to nowa ujawniona forma fizycznego istnienia i odczuwania własnego ciała. To fizyczne oświecenie, polegające na świadomości tego co dzieje się w ciele, obserwowaniu procesów, odczuwaniu ich nawet jako wibracji czy energii, przyglądaniu się temu aż do momentu stania się tym procesem. Stajesz się pulsującą świadomością, wibracją, falą mogącą się przemieścić, przeniknąć coś, lub wpłynąć i scalić się z czymkolwiek. Możesz mieć wrażenie jakbyś rozpościerał się poza granice tego, kim myślałeś, że jesteś.
Dosłownie opuszczasz stary stan poczucia ciała, ten stan, który zazwyczaj znasz, który może nawet mógłbyś chcieć sobie przypomnieć, jednak nie możesz tego zrobić, bo to wszystko gdzieś ulatuje. Po prostu czujesz swoje ciało zupełnie inaczej lub zapominasz o nim, chociaż zachowujesz pełną świadomość. Odczuwasz swoje ciało w nowy sposób, i ten stan jest tak atrakcyjny i dobry dla ciebie, że nawet nie chcesz, nie potrafisz przywołać starych odczuć, napięć czy bólu. Zapamiętujesz nowe doznanie, pochodzące z nowej percepcji. Zapamiętujesz stan, który nie pamięta stanu napięcia czy choroby, bo jest zupełnie czymś innym. Czujesz wewnętrzny błogostan i luksus. Dla mnie to święte doświadczanie samego siebie.
Jestem terapeutą pracy z ciałem i umysłem, ale nie zdarzyło się bym kiedykolwiek w inny sposób, tak szybko osiągał podobny stan jak na PULSSONIE. Nigdy nie myślałem, że będę kiedyś mógł tak odczuwać wewnętrzne procesy, zapomnieć o napięciu i zmęczeniu, stresie fizycznym i psychicznym, czuć i eksplorować swoją świętą wewnętrzną przestrzeń.