Uwolnij umysł na PULSSONIE

Jeżeli zastanawiasz się jak podnieść zdolności swojego umysłu, to zapewne znasz takie techniki jak medytacja, wizualizacja czy afirmacja. Może masz z nimi swoje doświadczenia i wiesz, że do ich opanowania potrzebne jest uwolnienie umysłu od przeszkadzających myśli. Umysł jednak nie może się rozluźnić, kiedy ciału doskwiera ból lub odczuwa napięcie. Dlatego do medytacji przyjmuje się wygodną pozycję siedzącą, nie leżącą, ponieważ leżenie jest dla umysłu sygnałem do spoczynku i łatwo zapaść w sen. Dla ludzi zachodu, nieprzywykłych do siedzenia na podłodze, zdolność do medytacji w tej pozycji jest często ograniczona.

Na PULSSONIE możesz osiągnąć stan medytacji leżąc, ponieważ ciało jest w ruchu a umysł w spoczynku. Łatwiej i szybciej dochodzisz do stanu umysłu, w którym jest on zupełnie rozluźniony.

Osiągnij maksimum możliwości swojego umysłu

Czy zdarzyło ci się kiedyś śnić nie śpiąc? Zachować przytomność umysłu i pełną świadomość, jednocześnie wiedząc, że oglądasz swój sen? Czy zdarzyło ci się w tym stanie mieć zdolność wpływania na swój sen? Ten stan nazywany jest śnieniem. Mózg osiąga wtedy maksimum swoich możliwości.

Śnienia można doświadczyć na PULSSONIE kiedy ciało przez odpowiedni czas jest poddawane specjalnej sekwencji ruchów. Poprzez śnienie możesz świadomie wpływać na swoje przekonania i tworzyć nowe wzorce zachowań – kreować swój świat.

Na czym polega trening na PULSSONIE?

W przypadku PULSSONA to ruch jest kluczowym bodźcem oddziaływania na ciało i psychikę. Służy do odpuszczania napięć fizycznych i rozluźniania blokad emocjonalnych. Dopiero zrelaksowane ciało, poddające się w pozycji leżącej ruchowi PULSSONA, jest zdolne do uruchomienia swobodnego przepływu niczym nieograniczonej energii mentalnej. W tym stanie umysłu, zwanym „śnieniem”, kiedy zachowana jest świadomość, fale mózgowe osiągają najszybsze ze znanych człowiekowi częstotliwości. Tworzą się nowe neurościeżki. Dostępna staje się przestrzeń ponadczasowej kreacji, w której rozwiązania i odpowiedzi na pytania pojawiają się same w postaci symboli, wizji i obrazów. Wyjście z tego stanu następuje poprzez zatrzymanie urządzenia i łagodny powrót do normalnego stanu aktywności.

Czytaj więcej o PULSSONIE

Sesje treningu mentalnego

Celem treningu mentalnego jest nastawienie twojego umysłu na sukces. Podczas sesji nauczysz się jak radzić sobie z myślami i emocjami, żeby dać z siebie wszystko w chwili kiedy jest to najbardziej potrzebne i kiedy ma to największe znaczenie.

Sesja przebiega z wykorzystaniem fenomenu śnienia. Rolą prowadzącego jest zadawanie odpowiednich pytań, podczas gdy ty odkrywasz co kryje się za symbolami i wizjami. Pozostając w pełni świadomości, masz w tym momencie największą zdolność do projektowania pożądanej zmiany.

O mnie

Jestem terapeutą, trenerem, doradcą, pionierem nowej kategorii regeneracji. Opracowałem metodę Pulsson Therapy do szybkiego osiągania efektów treningu mentalnego. Sam korzystam z PULSSONA ilekroć mam do rozwikłania życiowy dylemat. Swój osobisty sukces osiągnąłem, kiedy ze schorowanego człowieka poruszającego się o kulach stałem się sprawnym mężczyzną lżejszym o 30 kg. Prowadzę sesje treningu mentalnego dla osób poszukujących sposobu na realizację swoich celów związanych ze zdrowiem, relacjami, karierą zawodową lub sportową.

Przeczytaj więcej o mojej pracy ze sportowcami

Umów się na sesję

Zygmunt Pulsson +48 602 305 215

Ile kosztuje sesja?

Pierwsza sesja 60 min ____ 240 zł

cena za kolejne sesje ustalana jest indywidualnie

Sesje terapeutyczne na PULSSONIE