Łóżko terapeutyczne PULSSON Ultimate Spire

Łóżko terapeutyczne PULSSON Ultimate Spire reprezentuje najnowszą generację urządzeń do szybkiej regeneracji i rewitalizacji człowieka. Jedynym czynnikiem oddziaływania jest wielopłaszczyznowy ruch i zróżnicowane wibracje.

Zastosowanie w urządzeniu mechanizmu sprężynowego sprawia, że przyłożony ruch zostaje w sposób inteligentny przeniesiony do głęboko położonych poziomów ciała. Człowiek, leżąc i przyjmując bodźce, odczuwa od razu efekt rozluźnienia i pobudzonej energii.

Jest to najgłębsza regeneracja możliwa do uzyskania w najkrótszym czasie.

Łóżko terapeutyczne PULSSON Ultimate Spire funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Firma PULSSON jest jego jedynym producentem i właścicielem patentu na ruchome zawieszenie. Zaprojektowaliśmy je z myślą o połączeniu wysokich standardów zdrowia i przyjemności.

Przeznaczone jest zarówno do użytku osobistego w prywatnych rezydencjach, jak i w profesjonalnych gabinetach, zajmujących się odnową i rehabilitacją. Ze względu na korzyści dla zdrowia polecamy je do sanatoriów i klinik medycznych. Możliwość korzystania w ubraniu kwalifikuje je jako wyposażenie strefy szybkiego relaksu w kompleksach hotelarskich, sportowych i na lotniskach.

Opracowane z dbałością o praktyczne detale i komfort korzystania, urządzenie wyposażone jest w stelaż wykonany z wysokogatunkowej stali, precyzyjnie spawanej, zabezpieczonej trwałym lakierem proszkowym. Sprężyny chromowane, testowane na wytrzymałość do 340 kg. Osłona na stelaż z naturalnego dębu, rzeźbiona ręcznie. Materace z wkładem odpornym na wgniecenia wykończone przyjemnym w dotyku materiałem, przypominającym delikatną skórę, o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

Instalujemy pojedyncze łóżko lub w postaci zabudowanego projektu razem z kabiną.

Na każdym etapie tworzenia PULSSON Ultimate Spire zadbaliśmy o bezpieczeństwo, trwałość i wygodę użytkowania, łatwość obsługi i estetykę. Układ sprężyn i napędów zapewnia płynną sterowność ruchomej platformy do leżenia. Specjalne oparcia pod głowę, nogi i ramiona sprzyjają optymalnemu ułożeniu ciała i głębokiemu rozluźnieniu. System lamp infrared podtrzymuje stałą temperaturę, emitując ciepło na ciało i chroniąc jednocześnie twarz i głowę. Muzyka harmonijnie współgrająca z ruchem sprawia, że relaks jest bardziej kompletny.

  • Łóżko: długość 216 cm / szerokość 70 cm / szerokość razem z łokietnikami 126 cm / wysokość 87 cm
  • Panel sterowania: szerokość 55 cm / głębokość 64 cm / wysokość 210 cm
  • Zespół sufitowy: długość 207 cm / szerokość 90 cm /  wysokość 33 cm

 

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas lub napisz:
+602 305 215, zygmunt@pulsson.com
+600 976 592, krystyna@pulsson.com

Potrzebujesz specjalnej funkcjonalności PULSSONA? Planujesz użytkowanie w szczególnych warunkach? Pasowałby Ci inny wzór wykończenia, materiał czy kolorystyka?

Podaj nam szczegóły, a wycenimy twój projekt.

Zobacz leżankę rekreacyjną PULSSON Golden Sky