Zdrowie i nowa jakość życia dzięki oczyszczaniu organizmu

Program ten został stworzony jako efekt 20 lat doświadczeń i pracy terapeutycznej Zygmunta Pulssona. U jego początków leży osobista historia Zygmunta, który w wieku 40 lat cierpiał z powodu ciężkiej choroby nerek, zapalenia stawów, przepukliny i zwyrodnienia kręgosłupa. Dolegliwości utrudniały Zygmuntowi zdolność poruszania się, i znacznie wpływały na jakość jego życia.

Wcześniej przez kilkanaście lat leczony był farmakologicznymi metodami, które dawały tylko przejściową ulgę, ale nie docierały do prawdziwych przyczyn schorzenia – poważnego zanieczyszczenia organizmu. I kiedy w 1997 r. po ataku serca przeżył śmierć kliniczną i dostał drugą szansę, postanowił ją w pełni dla siebie wykorzystać. Wypróbował na sobie wiele znanych metod oczyszczania z pozytywnym rezultatem. Jednak kiedy zaczął studiować anatomię i fizjologię, odkrył, że kluczowe znaczenie w procesie oczyszczania organizmu ma głębokie rozluźnienie tkanek i odpowiednie poruszenie płynów ustrojowych w celu usunięcia toksyn.
Do tego celu zaczął wykorzystywać swój wynalazek PULSSON, którego działanie silnie rozluźnia głębokie tkanki i ułatwia detoksykację. Odpowiedni ruch PULSSONA porządkuje potencjały na błonach komórkowych i uruchamia ich procesy energetyczne. Zapobiega sklejaniu się płytek krwi i przyleganiu zanieczyszczeń. PULSSON jednocześnie poruszając płyny ustrojowe, poprawia udrożnienie żył i naczyń krwionośnych co likwiduje zatory i zakrzepy, stojące na przeszkodzie prawidłowemu przepływowi krwi i wydalaniu toksyn.

STACJONARNY DETOKS Z PULSSONEM

Pulsson City Reset, Warszawa

5 dni głębokiego oczyszczania organizmu
kuracja ziołowa i codzienne sesje na PULSSONIE
dieta, zabiegi oczyszczające i ćwiczenia we własnym zakresie

Stacjonarny detoks z PULSSONEM to 5-dniowy program oczyszczania organizmu, podczas którego część zabiegów oczyszczających wykonujesz samodzielnie w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie, według podanych wskazówek, a na codzienne sesje na PULSSONIE zapraszamy Cię do naszego studio Pulsson City Reset w Warszawie na ul. Twardej 16a przez 5 dni w wybranym przez Ciebie czasie.

PULSSON poprzez mobilizacje i rozluźnienia ciała zapewnia tak konieczne w tym czasie skuteczne poruszenie zanieczyszczeń zalegających w organizmie, ułatwia ich odprowadzenie oraz głęboko regeneruje organizm po wysiłku związanym z ich likwidacją.

Co obejmuje program

 • 5 sesji PULSSON Metabolic po 30 minut
 • 5-dniowa kuracja ziołowa oczyszczająca jelita z toksycznych produktów i efektów procesów gnicia
 • 1 sesja konsultacyjna na rozpoczęcie programu z prowadzącym Zygmuntem Pulssonem, obejmująca indywidualne wskazówki co do zabiegów oczyszczających
 • prowadzenie według autorskiego programu oczyszczania organizmu Zygmunta Pulssona

Co realizujesz samodzielnie

 • dieta owocowo-warzywna oparta na sokach
 • wspomagające ćwiczenia ruchowe i oddechowe oraz zabiegi – możesz stosować swój ulubiony zestaw ćwiczeń lub udać się np. na zorganizowane zajęcia jogi, saunę lub masaż
 • płukanie jelit – możesz wykonywać je we własnym zakresie poprzez stosowanie lewatywy lub udać się na zabieg hydrokolonoterapii

Co daje stacjonarny program oczyszczania

 • wybierasz swój czas rozpoczęcia detoksu
 • cały czas jesteś pod opieką prowadzącego program
 • samodzielnie realizujesz zabiegi oczyszczające i ruchowe według wskazówek prowadzącego, możliwości czasowych i zasobności
 • wybierasz swój sposób odżywiania się w ramach zalecanej diety

Odpowiemy chętnie na Twoje pytania

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Dlaczego warto przeprowadzać regularny detoks?

 • poprawa trawienia i wchłaniania
 • wzmocnienie odporności
 • zwiększenie ciepłoty ciała
 • podniesienie poziomu energii życiowej
 • poprawa wyglądu i inne korzyści, o których przeczytasz więcej TUTAJ

Miejsce

Na sesje na PULSSONIE zapraszamy do naszego studio Pulsson City Reset, położonego w samym centrum Warszawy, 200 metrów od Ronda ONZ i 10 min spacerem od Dworca Centralnego:

ul. Twarda 16a
00-105 Warszawa

Informacja i zapisy

Po więcej informacji napisz do nas na adres: pulsson@pulsson.com
lub zadzwoń na numer tel:
+22 100 4161
+600 976592
+602 305215

Wyślij swoje zgłoszenie korzystając z formularza obok

Cena

990,- zł

płatne na rachunek podany
w potwierdzeniu zgłoszenia

990,00 Zarejestruj się