O SPEKTAKLU

„Są ludzie, którzy szukają miłości nie spotykając siebie, i są ludzie, którzy spotykają siebie by miłość mogła odnaleźć ich sama”

Można by pomyśleć, że to baśń, ale „Tańczący z Orłem” to prawdziwa historia, utkana niewidzialną ręką przeznaczenia. Niektóre sploty wydarzeń są tak znajome, jakby dotyczyły nas samych,  inne są tak magiczne, że aż niemożliwe żeby się zdarzyły naprawdę.

Młody mężczyzna wiedzie na pozór szczęśliwe życie – ma rodzinę i odnosi sukcesy w interesach. Prawda jest jednak taka, że nie żyje w zgodzie ze swoimi pragnieniami, co powoli zabija w nim poczucie sensu. Aż pewnego dnia nić jego żywota przerywa się. Mężczyzna staje za zasłoną bramy życia. Odnajduje tam połączenie z duszą i rozpoczyna mistyczną podróż po tajemnicę swojego istnienia… Jego ścieżka prowadzi go w objęcia przeznaczenia, a na przeciw wychodzi mu bliźniaczy płomień bratniej duszy…

„Tańczący z Orłem” to podnosząca na duchu muzyczna opowieść przywołująca ponadczasowe wartości i zaufanie do wyższego prowadzenia. Wyśpiewana balladami, z wielką charyzmą przy akompaniamencie gitary. Niesie proste przekazy, o których trudno tak zwyczajnie powiedzieć. Zaprasza, żeby zanurzyć się głębiej niż prowadzą słowa, w prawdę o życiu takim, jakim je przeżywamy.

LISTA UTWORÓW

1. Bizon
2. Czarny koń
3. Góra
4. Wierny sobie
5. Nie żałuję nic a nic
6. Wąż
7. Mustang
8. Jastrząb
9. Ścieżka duszy
10. Sarna
11. Koliber
12. Żurawie
13. Biały anioł

REALIZACJA

Scenariusz i reżyseria

Zygmunt Pulsson i Krystyna Pulsson

Muzyka i słowa

Zygmunt Pulsson

Wykonanie

Zygmunt Pulsson i Krystyna Pulsson

Czas trwania: 80 minut

SPEKTAKL WYJAZDOWY

Zaproś „Tańczącego z Orłem” do siebie! Nasz spektakl dostarcza głębokich przeżyć, które na długo zostają w pamięci. Możesz w ten sposób wzbogacić ofertę kulturalną swojej przestrzeni artystycznej. Możesz zorganizować kameralne spotkanie dla wyjątkowych gości, dla których z przyjemnością zagramy.

Chcesz zamówić przedstawienie, skontaktuj się z naszym agentem:

Bogumiła Jaroszuk tel: +48 534 066 280
bogumila.jaroszuk@gmail.com