NAJGŁĘBSZA REGENERACJA W NAJKRÓTSZYM CZASIE

Prezentujemy PULSSON Ultimate Spire – łóżko terapeutyczne z najnowszej generacji urządzeń do szybkiej regeneracji i rewitalizacji człowieka, gdzie jedynym czynnikiem oddziaływania jest wielopłaszczyznowy ruch i zróżnicowane wibracje.

WIĘCEJ NIŻ ODPOCZYNEK

Efektowny i intrygujący PULSSON Golden Sky to ruchoma leżanka o znakomitych właściwościach relaksujących psychikę i odprężających ciało. Zastosowanie unikatowego, elastycznego zawieszenia, które jest podstawą koncepcji PULSSONA w rozwiązaniach relaksacyjnych i regeneracyjnych, sprawia, że  leżenie przestaje być statycznym doświadczeniem.

TWOJE NOWE MIEJSCE NA SZYBKI RESET

W samym centrum Warszawy na ul. Twardej 16A powstało studio szybkiej regeneracji Pulsson City Reset.  To pierwsze z miejsc tworzonych według autorskiego konceptu Pulssona na szybkie odzyskanie sił, zwiększenie dystansu do życia i pogłębienie kontaktu z samym sobą, który jest odpowiedzią na potrzeby żyjących w pośpiechu mieszkańców dużych miast.

JEST TYLKO JEDNA DROGA – DROGA DUSZY

Zygmunt i Krystyna Pulsson zapraszają na spektakl muzyczny „Tańczący z Orłem”. Jest to opowieść  o tym, co się dzieje kiedy odrzucamy głos przeznaczenia a jednocześnie pełna symbolicznych wskazówek podróż w głąb siebie. Ubrana w legendę, z charyzmą wyśpiewana balladami, z których każda przenika serce bogactwem życiowych prawd.

"Może dusza twa więcej wie, a ty bronisz się myśląc, że jest inaczej"

− Zygmunt Pulsson

"Istnieje takie miejsce, w którym może wydarzyć się cud.
To miejsce twojej osobistej świętej przestrzeni."

− Zygmunt Pulsson

"Marzenia są tęsknotami serca za jakościami, które zna dusza"

− Zygmunt Pulsson

"Gdy chcesz na drugą górę w swoim życiu wejść,
zejdź najpierw z pierwszej - tak to już jest"

− Zygmunt Pulsson

PULSSON BUDZI ZE ŚPIĄCZKI

Wiele lat temu, kiedy mój tata zapadł w śpiączkę, Zygmunt Pulsson przywiózł wczesną wersję tego urządzenia do szpitala, w którym leżał tata. Pulsacyjne ruchy pomogły w krążeniu krwi i limfy, zeszła opuchlizna, poprawiły się odleżyny. Tata w rezultacie wybudził się ze śpiączki, w co nie mogli uwierzyć lekarze. Oni już mieli swój werdykt, im się nie chciało. A Zygiemu się chciało – przytachać urządzenie do szpitala i po ludzku siedzieć przy chorym. Zygi nie dawał za wygraną, co było ogromną otuchą dla nas wszystkich

CONSCIOUSNESS HACKING

„Consciousness hacking” jest o rozkwicie człowieka i planety. Odnosi się do rozmaitych sposobów i narzędzi służących do poszerzania świadomości i osiągania stanu wewnętrznego zrównoważenia i spokoju. To także sposób na mówienie bardziej o tym, jak technologia służy rozwojowi człowieka, niż odwrotnie.

KOBIETO – WSŁUCHAJ SIĘ W SWOJE SERCE

Duża wrażliwość, skłonność do przejmowania się i martwienia sprawiają, że kobiety przepuszczają przez swoje serca ogrom bardzo silnych emocji. To wystawia serce kobiety w szczególny sposób na wielką próbę. Kobiety jednak inaczej niż mężczyźni przechodzą atak serca i potrzebują być wyczulone na dużo bardziej subtelne sygnały ostrzegawcze.

JAKIE KORZYŚCI DAJE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU?

Współczesne tempo i styl życia sprawiają, że regularne oczyszczanie organizmu stało się jednym z podstawowych elementów higieny osobistej. Warto co najmniej dwa razy do roku – na wiosnę i na jesieni – przejść chociaż na kilka dni na dietę na sokach owocowo-warzywnych, oczyścić jelita i wątrobę, żeby wzmocnić organizm i poprawić trawienie.

JAK TO JEST Z TYM DETOKSEM

Detoks to teraz dosyć popularne słowo. Książki kucharskie pełne są przepisów na dania typu detoks, detoksowe koktajle i sałatki. Detoks stał się modny. Ale detoks to nie tylko jednorazowe odtruwanie organizmu przy zatruciach, to też systematyczne usuwanie nagromadzonych przez lata zanieczyszczeń i pozostałości przemiany materii z całego systemu oczyszczania organizmu.