Ying i yang

WIBRACJE DNIA 08.07.2022

Rośnie siła naszej osobowości, naszego ego. Możemy dziś czuć się pewni siebie, ale jednocześnie rośnie też energia w drugim czakramie, odpowiedzialnym za zaspakajanie przyjemności, więc istnieje ryzyko pochłonięcia przez nadmierny konsumpcjonizm i zbyt wysokie uniesienie głowy naszego ego.

Przypilnuj dziś, żeby nie stać się zbyt ważnym, bo wtedy trudno ci będzie wytrzymać z samym sobą, nie mówiąc o otoczeniu. Naszą osobowość karmią nie tylko przyjemności, ale też moralność i wartości życiowe – ta kobieca część, lunarna, naszej osobowości. Ona pomoże ci zrównoważyć twoje życie.

Święty spokój

WIBRACJE DNIA 07.07.2022

Dzisiejsze wibracje wskazują, że potrzebujemy traktować siebie z łagodnością. Możemy być introjekcyjni, więc nie szukajmy specjalnych wrażeń na zewnątrz. Starajmy się utrzymać stan równowagi w sobie.

Te wibracje skłaniają nas do tego, żeby zastanowić się, co możemy dać dziś od siebie, jak podzielić się bezinteresownie talentem lub wiedzą z przyjaciółmi i bliskimi.

Oczyszczona świadomość

WIBRACJE DNIA 06.07.2022

Energia mariażu ducha i świadomości z wczorajszego dnia zaczyna dziś emanować na czakram śledziony. Zastrzyk energii i osobistej mocy, jaką zostaliśmy zasileni przygotowuje nas do oczyszczenia świadomości. Rozszerza się pole działania, co w konsekwencji może zachęcać nas do zrezygnowania z uzależniających myśli, działań i stosowania używek.

Istotą przekazu jest to, że potrzebujemy zadbać o śledzionę i kanał limfatyczny, szczególnie kanały dolnego toru limfatycznego: pachwinowo-udowe i biodrowe. Oznacza to zadbanie o nasz system oczyszczania organizmu, który wzmocni naszą odporność, nie tylko ustrojową, ale też emocjonalną. Niektórych może wspierać w wychodzeniu z nałogów.

Dziś możemy łatwiej zrezygnować z uzależniających przyzwyczajeń i wzorców.

Mariaż ducha i osobowości

WIBRACJE DNIA 05.07.2022

Mamy dziś dwie dominujące wibracje, które tworzą pętlę zdarzeń. Otwierają się gwiezdne wrota i jednocześnie rośnie siła naszej osobowości. Ten mariaż powoduje, że duch spływa prosto do czakramu splotu słonecznego.

W konsekwencji bez większego trudu możemy zrobić to, za co trudno nam było się wziąć do tej pory i będzie to dziwnie łatwe. To spowoduje, że możemy zadbać o swoją przyszłość w nowy sposób, na nowej energii.

Możemy też z tą energią, która nie podlega dyskutowaniu i rozważaniu, odciąć od siebie stare sprawy i osoby, które nie służyły naszemu rozwojowi i życiu. Być może mieliśmy wątpliwości czy to zrobić czy nie, a jednak zajmowały nasze myśli i czas i oddalały nas od naszych aktualnie ważnych spraw.

Dzisiaj duch łączy się z osobistą mocą. Możesz zrobić co chcesz.

Obudzona kundalini

WIBRACJE DNIA 04.07.2022

Mamy dziś do czynienia z dużą aktywnością pierwszego czakramu. U niektórych może obudzić się kundalini. Wysokie wibracje docierają do śledziony i wątroby. Możemy odczuwać niepokój i złość, czasem fizyczny ból. Możemy chcieć za wszelką cenę postawić na swoim w jakiejś sprawie, ale ten czas jest na uzdrowienie, a nie na walkę, bo serce jest dziś zbyt słabe i może nie wytrzymać takiego ciśnienia.

Przepuszczaj energię przez ciało. Jeżeli poczujesz zmiany w ciele, wyczerpanie, usiądź i oddychaj. Wykorzystaj tą sytuację do uzdrowienia. Myśl, że jesteś czymś więcej niż rzeczy, które przeżywasz. Z tego poziomu odkryjesz swoją nową moc.

Wibracje dnia 01.07..2022

Czasami energia starych spraw jest na tyle silna, że hamuje energię nowych spraw. Dzisiejsze wibracje pozwalają nam załatwić stare sprawy w przyjazny sposób, szczególnie w relacjach. To tak, jakby wyjść poza urazy i własną rację, nagle dorosnąć, żeby z miłością naprawić zerwaną więź.

Dziś możemy mieć poczucie z serca, że trzeba to załatwić. A wibracje dnia ułatwiają pojednanie. Wystarczy zacząć od przyjaznego gestu, od drobnego ukłonu w kierunku osoby, z którą potrzebujemy sprawę załatwić.

Pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć, żeby ruszyć z miejsca – jak wyjść poza wcześniejszą rolę w relacji, którą chcę uzdrowić?

Wibracje dnia 30.06.2022

Wibracje dnia sprzyjają temu, żebyśmy wzięli dziś na tapetę mocny temat, ten niewygodny, na który nie mamy chęci patrzeć. Dlatego warto, abyśmy zadbali dziś o swoje serce, nie na poziomie emocjonalnym, w odniesieniu do uczuć, a całkowicie zdrowotnie. Należy nam się spacer, głęboki oddech.

Możemy dziś zdjąć swoje maski i zrezygnować z zachowań, którymi osładzamy sobie prawdziwy ból. Odkryć to, co najbardziej ukrywamy w sobie. Zobaczyć dwie wersje siebie – jedną, która prowadzi nas do przyszłości ubranej w tą maskę i drugą, która jest prawdziwa i nie wymaga energii do podtrzymywania wykreowanego wcześniej wizerunku.

Dzisiejsze wibracje pomogą nam to uruchomić, uzdrowić zaklęte koło, wyjść z pętli złudzeń i wejść na kolejny poziom spirali życia. Nie osładzaj sobie dzisiaj życia, bo są rzeczy, za które i tak się trzeba wziąć. Czas sprzyja i można to zrobić w dobry i łatwy sposób, nawet jeśli popłyną łzy.